KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14099476
nr 1409 9476
Christina Ringsberg
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/40, daterad 1968. Bildmått: 34x43, yttermått inklusive ram: 52x64 cm
Christina Ringsberg, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:48:17
150 kr
200 kr
Christina Ringsberg
Läs mer om Christina Ringsberg